Sisterhood of awesomeness

Standard

Jau pirms kāda laika radās doma, ka mums bieži vien rodas ģeniālas (ne vienmēr pēdiņās) idejas, kuras derētu saglabāt “nākamajām paaudzēm”. Tā nu Regīna Falanga ierosināja veidot blogu, kuru es (Princese Konsuella) teorētiski akceptēju. Protams, mēs pašas par šo ideju kārtīgi izņirgājāmies, līdz visbeidzot viegla šampanieša iespaidā nolēmām ķerties vērsim pie ragiem (vienmēr paticis šis izteiciens; tagad jūtos kā īsta kovboju meitene).

Tā kā nevaram izlemt, vai jāraksta ‘mēs’ vai ‘es’, tad mēs rakstīsim kā pagadās. :)

Nesagaidiet (nesaprotu, kāpēc cenšos kādu uzrunāt, jo mums reāli nav neviena lasītāja :) ), ka mēs rakstīsim jēgpilnus un/vai regulārus postus. Tā pilnīgi noteikti nenotiks! Apsolām! Turklāt par visām radītajām jebkura veida traumām atbildību neuzņemamies, jo mums vienkārši ir pilnīgi vienalga.

Starp citu, šķiet, ka lielākoties centīsimies blogot par ēdienu. Bet noteikti sanāks arī par kaķi. Vai arī seriālu Friends. Vai arī mūsu draugiem. Vai arī Princeses Konsuellas vīru. Vai Hjū Džekmenu. Vai arī regbiju un TopGear. Vai arī sievietēm sporta klubā. Vai arī par Foto, Ziedi un Līksmība… Everyone welcome.

Now you see why we are awesome? And insane?

Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s